EPSON SureColor SC-T3405N bezvadu printeris

Preces kods: C11CJ55302A0
24 collu tehniskais printeris profesionāļiem, kuriem nepieciešams uzticams un ekonomisks printeris ar ļoti kvalitatīvu precīzu druku pašu uzņēmumā.

 1. Ātrs un precīzs
 2. Augstas ietilpības tintes kasetnes
 3. Galda printeris
Lielformāta printeris SC-T3405N ir īpaši piemērots augstas kvalitātes CAD projektiem, arhitektūras vai inženiertehniskiem rasējumiem, parastiem biroja dokumentiem, izteiksmīgiem plakātiem, kurus var izmantot pasākumu organizētāji vai mazumtirgotāji izkārtnēm tirdzniecības vietās (point-of-purchase, POP). Izstrādāts tiem, kuriem ir nepieciešama profesionāla līmeņa tehniskais printeris ar zemām kopējām uzturēšanas izmaksām. Galda printeris.
Daudzums:
2 065,05 €

Uzlabota produktivitāte
Augstas ietilpības tintes kasetnes (110 ml, 350 ml un 700 ml) un 4 krāsu pigmenta UltraChrome XD2 tintes, kas ir noturīgas pret izsmērēšanos un ūdeni. Turklāt SC-T3405N melnās krāsas tonis ir patiesi dziļš un rada skaidras un biezas līnijas — teicams risinājums tehniskajai grafikai.

Plašāks skatījums
SC-T3405N taupa izmaksas un laiku, iespējojot dokumentu palielināšanas darbplūsmu. Pievienojiet savu Epson daudzfunkciju tintes printeri savam LFP un izvēlieties vajadzīgo izmēru (līdz A1/24 collām).

Ērta papīra maiņa
Bez grūtībām pārejiet no LFP ruļļu padeves uz papīra lokšņu padevi, jo printeris var izmantot gan ruļļus, gan grieztās loksnes līdz A1 formātam.

Drošības sajūta
Pat lietojot neregulāri, var nodrošināt nemainīgu drukas kvalitāti. Unikālā sprauslu pārbaudes tehnoloģija (Nozzle Verification Technology, NVT) palīdz novērst drukas problēmas, pastāvīgi uzraugot, vai neveidojas aizsērējumi.

Galvenās iezīmes

 • Daudzpusīga druka
  110 ml/350 ml/700 ml tintes kasetnes
 • POP melnraksta režīms
  Izdrukā A1 formāta plakātus nieka 24 sekunžu laikā
 • Neuzkrītošs dizains
  Galda printeris Pārdomāti izstrādāts, lai iederētos gandrīz jebkurā vidē.
 • Viegli lietojams — bezvadu drukāšana
  No jūsu datora vai mobilās ierīces
 • Drošības sajūta
  Unikālā sprauslu pārbaudes tehnoloģija (Nozzle Verification Technology — NVT) palīdz novērst izsmērēšanos
C11CJ55302A0

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: